Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
0%
Fullscreen
Lights Toggle
Add to favorites

Hraní her vám pomůže se odreagovat

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

children-593313_640

Dnešní doba je plná spěchu a starostí. Ty můžeme mít doma, stejně jako v práci. Proto lidé velmi často hledají možnosti, jak si vyčistit hlavu. Někdo vyrazí ven sportovat, jiný zase jede na dovolenou. Pokud hledáte něco, co by bylo levnější a pohodlnější, máme pro vás tip. Je to hraní her. Jedná se o takzvané online hry, které v odreagování pomohou dokonale. Jaké tituly můžeme doporučit? Podívejte se na několik hlavních. Jsou spojeny jak s jistotou, že hraní není nijak náročné, tak i s jistotou, že můžete hrát v pohodlí domova či odkudkoliv, a to samozřejmě také zcela zdarma.

Logické hry

Pokud se chcete odreagovat a začít myslet na něco jiného, než na běžné starosti, potom zkuste hry, které spadají do kategorie těch logických. Je sice pravdou, že u nich musíte lehce přemýšlet, ale to rozhodně není nic jinak výrazně náročného. Díky přemýšlení navíc zapomenete a běžné věci, které potřebujete dostat z hlavy. A jaké jsou ony možnosti, které si zahrát? My jasně doporučujeme hru Mahjong online. Ta je velmi populární po celém světě. A to jak pro svou historii, tak i zajímavost. Hraje se se speciálními kameny, se kterými je třeba tvořit stejné kombinace.

Hry pro dva

Podívejme se na kategorii číslo dvě. Zatímco výše míněné doporučení se týkalo hlavně možnosti toho, že člověk zapojí mozkové závity, tak zde už mluvíme o tom, že se zapojí určitá soutěživost. Jedná se totiž o kategorii, kterou jsou hry pro dva a více hráčů. Charakteristika je zde celkem jasná. Člověk zde nehraje sám, jenom proti umělé inteligenci. Hraje zde proti reálným lidem, a to s jediným cílem. Porazit je. Zde se naplno projeví soutěživost každého člověka, který také velmi snadno zapomene na starosti běžných dní. Pokud se máme podívat na konkrétní tituly, je možné doporučit třeba tyto:

  • Star Conflict
  • RyonaBrowman
  • My Free Circus

Akční hry

I toto je kategorie, na kterou nesmíme zapomínat, pokud se chcete primárně odreagovat. Do kategorie akčních her může patřit celá řada různých titulů hlavně ze segmentu stříleček. A proč se odreagovat právě u nic? Je to celkem jednoduché. Pokud vás v běžném životě něco štve, je možné si právě díky hře vybijete zlost a někom jiném. A to tak, že ho zastřelíte, nebo u zasadíte pár dobře mířených ran. To vše samozřejmě virtuálně. Vyzkoušejte a uvidíte jak se vám uleví.

Karetní hry

Velmi populární kategorie spojená hlavně s odreagováním toho, kdo hledá hru, která bude celkem jednoduchá a nenáročná. Pokud ve své okolí nemáte nikoho, kdo by s vámi přisedl ke stolu a zahrál si, tak není třeba zoufat. Jsou tu právě online hry. Mezi velmi populární můžeme zařadit určitě karetní hry Soitaire, které jistě znáte hlavně s počítačů s operačním systémem Windows. Jsou ale i ti hráči kteří velmi často při výběru karetních her míří do segmentu casin. Ty nemusí být spojeny jenom s hazardem, jelikož když se hraje bez peněz, jde o zábavu a odreagování. A o jakých hrát se mluví v tomto případě? Zvolte ty osvědčené, jakými jsou:

  • Poker
  • BlackJack
  • Baccarat

Oddechové hry

Jdeme na kategorii poslední, kterou jsou takzvané oddechové hry. Co se od nich dá čekat? Přesně to, co charakterizuje jejich název. Hlavně hraní, u kterého se dokonale odreagujete a u kterého nebude nutné nijak výrazně přemýšlet. Také se není nutné obávat ani jakkoliv složitého ovládání, jelikož i to zaujme svou celkovou jednoduchostí. Dané hry jsou navíc charakteristické tím, že je lze hrát i krátkou dobu. Třeba jenom pár desítek minut. Hodí se třeba na chvíli, jako je volná chvíle nebo pauza v práci, nebo i chvíle, kdy se lehce nudíte u vás doma. Danou hru si následně stačí jenom najít, potom spustit a za několik málo vteřin již můžete hrát.

Game Stats

569 views

Game Tags

, , ,

Game Categories

Do You Like This Game?

Embed this game on your MySpace or on your Website:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *