Máte rádi blackjack a baví vás i jeho neobvyklé varianty? V tom případě pátrejte po kasinech se softwarem Cryptologic, který nabízí tři zajímavé verze online blackjacku. Každá z nich má něco do sebe, ale jedno mají společného. Zaručují skvělý herní zážitek, vzrušení a napětí ze hry. Tyto hry si můžete zahrát například v kasinu 888.com.

První z nich se jmenuje Euro 2 Deck Blackjack a jak jeho název napovídá, jde o blackjack hraný s dvěma balíčky karet a podle evropských pravidel, kdy si dealer nerozdává druhou kartu lícem dolů. Pokud si nejste jisti, jaký má dané pravidlo vliv na výhodu kasina, podívejte se na kompletní a přehledný seznam pravidel pro blackjack.

Druhou hrou je Progressive Atlantic City Blackjack, hraný podle amerických pravidel. Dealer si tedy rozdává obě karty. Jak někteří už asi tuší, tato hra nabízí i progresivní jackpot. Třetí a poslední hrou je nová verze klasického Single Deck Blackjacku. A jelikož platí jednoduché pravidlo, že čím míň je balíčků ve hře, tím menší je house edge hry, je tato varianta blackjacku nesmírně populární.